development services

Služby developerům a investorům

Skupina Tempus nabízí jedinečný balík komplexních služeb pro nezávislé developery. Díky našim zkušenostem s vlastními stavebními projekty „od A do Z“ jsme připraveni převzít zodpovědnost za řízení celého projektu v režimu full-service, nebo poskytnout jednotlivé vybrané služby dle specifických potřeb klienta. Jsme jediní na českém trhu, u koho získáte všechny služby pro váš vlastní developerský projekt pod jednou střechou. Všechny naše činnosti jsou prováděné v naprosté vzájemné symbióze. Vy se tak můžete spolehnout na profesionální výstupy, maximální efektivitu a vysokou kvalitu naší práce.

Interiérový audit

Kompletní audit a optimalizace projektu z hlediska nastavení interiéru, jako je například ideální rozvržení dispozic dle daného půdorysu, efektivní využití příček či správné rozměry pro budoucí bytové vybavení.

Nastavení standardů

S našimi interiérovými architekty připravíme výběr pro základní vybavení, jako jsou podlahy, dveře a koupelny. V rámci stanoveného budgetu pro vás vytvoříme univerzální a nadčasový styl, který zajistí skvělou prodejnost nemovitosti.

Klientské změny

Všechny požadavky na změny řešíme dle individuálních potřeb klientů a poskytneme i odborné poradenství. Pro každého koncového klienta zajistíme zanesení jeho požadavků do projektové dokumentace.

Nadstandardní vybavení

Pro každý projekt vytvoříme katalog nadstandardního vybavení, a to jak pro byty, tak i rodinné domy. Možnost výběru těchto prvků, jako je například chytrá domácnost, ozvučení či bazén dále zvyšuje atraktivitu a prodejnost projektu.

Bezproblémový prodej

Vytvoříme profesionální vizualizace a atraktivní marketingové materiály. Zajistíme celý prodejní proces včetně přípravy smluv. V naší marketingové strategii velmi efektivně kombinujeme digitální nástroje a osobní přístup. Naše realitní kancelář Tempus Living je číslo jedna mezi českými realitními kancelářemi ve sledovanosti na sociálních sítích.

Tempus Design

Máme největší studio se specializací na interiérový design v ČR. Zajistíme pro vás vzorové byty, vybavení společných prostor a veškeré služby interiérových architektů pro vaše koncové zákazníky. Při tvorbě našich návrhů a jejich realizaci pracujeme s klienty individuálně, dle jejich preferovaného stylu a stanoveného rozpočtu.

Řízení projektu

Zajistíme kompletní realizaci developerského projektu od záměru, vypracování projektové dokumentace stavby, komunikace s úřady a všemi ostatními postupy, kterými nechceme zatěžovat klientskou spolupráci. Máme bohaté zkušenosti s řízením projektů s vysokými náklady a nároky na kvalitu a své zkušenosti nabízíme k dispozici i Vám.

Výběr dodavatelů

Tendr na dodavatele pro realizaci Vašeho projektu je nedílnou součástí celého procesu. Dbáme na to, aby výběr dodavatele byl transparentní a zahrnoval jak nejlepší cenu, tak výbornou kvalitu a seriózní postup. Během procesu realizace se pravidelně uskutečňují kontrolní dny na kterých si zároveň hlídáme časový harmonogram, postup a kvalitu práce. 

0 +
spokojených zákazníků
Kvalita. Preciznost. Inovace. Environmentalismus.

K Vašim službám

Financování

Konzultace

Řízení projektu

Skvělý servis